Naše další projekty
Menu

O projektu

Firmy nejsou velké jen počtem svých zaměstnanců, ročním obratem či dalším ekonomickým ukazatelem. Velikost firmy se dá posuzovat i tím, nakolik je zodpovědná ke svým zaměstnancům, ke společnosti k přírodě.

 

Co nabízí projekt ZODPOVĚDNÉ FIRMY?

Nabízí zodpovědným zaměstnavatelům další nástroj, díky kterému pomohou svým zaměstnancům spokojeně bydlet (tedy realizovat jednu ze základních lidských potřeb) a zároveň ušetřit finanční prostředky.

Jasný postoj zaměstnavatelů směrem ke svým zaměstnancům s transparentním posláním: chceme vám pomáhat, chceme pro vás něco dělat!

Jasný postoj zaměstnavatelů směrem ke společnosti s transparentním posláním: souhlasíme se zkvalitněním trhu nemovitostí a nechceme zůstat jenom u slov!


Každá firma (velká či menší) má možnost se zapojit do našeho projektu, který je vytvořen na podporu myšlenky zkvalitnění trhu nemovitostí. Projekt je pod záštitou České asociace pro nemovitosti, z.s. (CAPNE) - neziskové organizace, která si vzala za cíl zkvalitnit trh nemovitostí v České republice.


Každá firma, která s námi bude usilovat o zkvalitnění trhu nemovitostí, obdrží pro své zaměstnance registraci členství zdarma – tedy každý zaměstnanec bude moci čerpat výhod členství a tím předcházet chybným krokům, ztrátě finančních prostředků či v té nejčernější variantě ztrátě střechy nad hlavou.

 

Stručné informace o myšlence zkvalitnění realitního trhu:

Bydlení je základní lidskou potřebou. Přes 50% REALITNÍCH transakcí se děje mimo realitní kanceláře. Ročně se uskuteční okolo 150 000 realitních transakcí, ve kterých jde nejčastěji o milióny korun. Dělat chyby se nevyplácí – důsledky mohou být opravdu fatální.

Proto byla založena Asociace CAPNE, která poskytuje informace (rady, tipy, návody, postupy), nástroje a služby, které pomohou všem kupujícím či prodávajícím projít realitní transakcí bezpečně a efektivně.
 

CAPNE: jsme silným a seriózním partnerem, který pomáhá zodpovědným vlastníkům nemovitostí. Do projektu vstoupili naši partneři – renomované advokátní kanceláře, daňoví experti, finanční a hypoteční odborníci, realitní experti, stavební inženýři apod., kteří připravují obsah webu AVNCR.cz  - garantované vzorové dokumenty, rady, tipy, návody, průvodce, odpovídají na dotazy a vytváří celkově bezpečné prostředí pro realitní transakce.


Provozovatelem tohoto portálu je Česká asociace pro nemovitosti, z.s., která si vzala za cíl zkvalitnit trh nemovitostí v České republice.

 

Jste zodpovědnou firmou? Chcete se registrovat?kontaktujte nás.

Jste zaměstnanec a přejete si, aby byl Váš zaměstnavatel zodpovědnou firmou? – neváhejte nás kontaktovat.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace